© 2014 UAB „Bitė Lietuva“ AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

Apie projektą

Kartais, važiuodamas iš Klaipėdos į Vilnių, sugalvoji pasukti senuoju Panemunės keliu ir vėl pajunti, kaip grožis atima žadą. Kitąkart, po atostogų grįžęs iš kaitrios ir smėlėtos pietų šalies, pamatai lietuvišką pievą ir trokšti į ją panerti, nes tik čia taip vešlu ir sultinga. 

O dar kitais kartais…  stebi fotografijų albumus ar džiaugiesi draugų nuotraukomis, ir klausi savęs, kada gi prisiruošiu pats pamatyti gaivią Lietuvos įvairovę ir neregėtas tolumas. 

Tyrimai* rodo, kad keturi iš dešimties Lietuvos gyventojų nėra aplankę daugelio iš įspūdingiausių Lietuvos kampelių. Pusė jų sako visai nekeliaujantys, dar tiek pat – atostogų metu pirmenybę teikiantys užsieniui. 

Siekdami pradžiuginti gyventojus nauja patirtimi ir parodyti, kokias galimybes atveria modernusis BITĖS tinklas, mes kartu su žinomu leidėju ir fotografu Mariumi Jovaiša inicijavome projektą „Lietuva Tavo Delne“. Dabar galėsi kasdien gyvai stebėti gražiausias ir įdomiausias Lietuvos vietas. 

Ant BITĖS ir partnerių bokštų įrengėme kameras, kurios čia ir dabar perduoda kokybišką vaizdą per mūsų duomenų tinklą. Siekiame Tau ir kiekvienam atverti Lietuvos gamtos ir žmonių sukurtą grožį, tokį, koks jis yra dabar. Mėgaukis  Lietuva išmaniajame telefone, planšetėje ar asmeniniame kompiuteryje. Brangink  unikalius mūsų šalies vaizdus, dabar telpančius Tavo delne.  

Projekto sėkme džiaugsimės kartu su mūsų partneriais: kūrybiniu konsultantu Mariumi Jovaiša, vartotojo sąsajos sprendimą įgyvendinusia UAB „Ad Fingers“, kokybišką vaizdo apdorojimą ir pateikimą užtikrinančia UAB „Data business“ – Rubinet, taip pat „Apvalaus stalo klubu“,  Bažnytinio paveldo muziejumi, bendrove „NTService“, Klaipėdos jūrų uosto direkcija, AB „Lietuvos radijo ir televizijos centru“. 


* „Spinter tyrimai“ apklausos rezultatai, 2014 m. liepos mėn.

„Bitė Lietuva“: autorystės teisės

Visas šioje svetainėje skelbiamas turinys, visi prekiniai ženklai, paslaugų ženklai ir prekiniai pavadinimai, pateikti šiame tinklalapyje, priklauso UAB „Bitė Lietuva“ arba UAB „Bitė Lietuva“ yra teisėtai naudojami. Daugeliu atvejų tinklalapyje naudojami pavadinimai yra registruoti prekiniai ženklai. Didžioji dalis tinklalapyje pateikiamų nuotraukų autorystės teisėmis priklauso fotografui Mariui Jovaišai ir UAB „Unseen Pictures“.

Tinklalapio tikslas - suteikti Jums galimybę gyvai stebėti gražiausias ir įdomiausias Lietuvos vietoves, naudojantis išmaniuoju telefonu, planšete ar asmeniniu kompiuteriu.

Mėgaukitės įspūdingiausiais Lietuvos vaizdais ir atkreipkite dėmesį, kad šio tinklalapio turinys yra skirtas tik Jūsų asmeniniam naudojimui, nesiekiant finansinės naudos. Bet kuris šio tinklalapio turinys gali būti atgamintas popierine, elektronine ar kitokia forma, dar kartą išleistas, atgamintas, pakrautas, modifikuotas, publikuotas, perduotas, platinamas ar kitaip skelbiamas tik iš anksto suderinus su UAB „Bitė Lietuva“.

Tinklalapyje skelbiama informacija yra pažintinio pobūdžio ir skirta Jums asmeniškai, todėl bet kurio šiame tinklalapyje skelbiamo turinio ar jo dalies panaudojimas kitais tikslais gali pažeisti trečiųjų šalių interesus ir prieštarauti Lietuvoje galiojantiems teisės aktams. Tokiais atvejais UAB „Bitė Lietuva“ nebus atsakinga už padarinius, ir pažeidėjams teks patiems atsakyti prieš autorinių teisių, prekinių ženklų ar patentų savininkus bei asmenis, kurių teisės galimai buvo pažeistos.

Sieksime, kad Jūs galėtumėte nepertraukiamai grožėtis mūsų tinklalapyje skelbiamais vaizdais, tačiau gali būti, jog dėl nenugalimų jėgų poveikio ar techninių nesklandumų tinklalapyje skelbiamas turinys kurį laiką Jums gali būti neprieinamas.

Įdėjome daug širdies siekdami užtikrinti, jog Jus pasiektų kokybiška paslauga, tačiau jei pastebėtumėte, kad mūsų svetainėje paskelbtas turinys galimai pažeidžia autorines ar kitokias teises, maloniai prašome susisiekti su Žana Jakevičiene, UAB „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų vadove elektroniniu paštu zana.jakeviciene@bite.lt.

Uostą siūlome stebėti transliacijoje „Pasitinkam laivus“, arba pasigrožėkite anksčiau užfiksuotomis laiko panoramomis ir nuotraukomis iš „Smiltynės perkėlos“.

Orai šiuo metu:
+8 °C
2.6 m/s

14 įdomiausių Lietuvos vietų kasdien
per BITĖS tinklą.

Perkėla į Kuršių Neriją

Perkėla į Kuršių Neriją

Minioje žmonių įsikimbi į tvirtą tėčio ranką ir stebi kaip iš lėto link krantinės atliūliuoja tuo metu nesuvokiamo dydžio laivas. Lėtai lėtai nusileidžia jo milžiniški vartai ir dvi klegančios minios pasileidžia skirtingomis kryptimis - vieni į krantą, o mes į denį. Pirmiesiems atostogos jau baigėsi, o man dar tik prasideda! Tos keliolika minučių,praleistų ant vasaros saulės nutvieksto denio, man prilygdavo kelionei per didžiausias jūras. Palengva į denį tyliai muša bangelės, ratus suka klykaujantys kirai, plaukus kedena lengvas šiaurys, o kelionės pabaigoje laukia visada besišypsantys delfinai ir dėmesio trokštantys ruoniai. Visai kaip keliaujant tikra jūra, taip?

Iš turisto prisiminimų apie Kuršių Neriją

Šiandien bendrovės „Smiltynės perkėla“ senosios perkėlos keltai Šiauriniame rage kasmet į trumpą kelionę tarp atostogų ir kasdienių rūpesčių išplukdo šimtus tūkstančių poilsiautojų. Jie net nesusimąsto, kad įvairūs laivai čia kursuoja jau kelis šimtus metų.Tik pagalvokite,kiek skirtingų vandens transporto priemonių perplaukė Kuršių marias per tiek laiko! Vienu metu abiejų krantų susisiekimas buvo patikėtas net kariškiams, o šiandien čia kursuoja „Smiltynės perkėlos“ du didieji keltai - „Nida“ ir „Kintai“, jungiantys žemyninę Lietuvą su nuostabiąja Kuršių Nerija.  

Plačiau apie perkėlos istoriją rasite ČIA.

Pasukite planšetinį kompiuterį horizontaliai